Kapat

Alfred ve Agatha’nın Maceraları 1 - Elster’in On Kuşu // Ana Campoy

13,89 TL 7,64 TL
  Tükendi
 • Ürün Kodu9786058667983
 • Stok DurumuStok Tükendi
 • İndirim Oranı  %45
Yazar : Ana Campoy

Ana Campoy, 1979 yılında Madrid’de dünyaya geldi. Kitaplara olan sevgisi çocukluk yaşlarında başladı ve asla onu terk etmedi. Yıllar boyunca tutkulu bir kitap okuru olan yazar, üniversitede Görsel İşitsel İletişim üzerine diploma aldı. Uzun süre gazetelerde, televizyon, sinema ve film endüstrisinde editör, yönetmen ve senaryo yazarı olarak görev alarak kendini geliştirdi. Campoy halen, Alfred ve Agatha’nın Maceraları’nı kaleme almanın yanı sıra yazar ve gazeteci olarak da meslek hayatına devam ediyor.

Yazarın sayfasına gitmek için >>> Ana Campoy

Detay
Türkçesi: Nergis Turan
Türü: Çocuk 9+ / Macera
Yayıma Hazırlayan: Bilge Ceren Şekerciler
Kapak Tasarımı: Deniz Akkol
Cilt Bilgisi: Ciltsiz
Kâğıt Bilgisi: Kitap Kâğıdı
Basım Tarihi: Kasım 2012
Basım Bilgisi: 1. Baskı
Sayfa Sayısı: 168 s.
Kitap Boyutları:14,5 cm x 21,5 cm
ISBN: 978-605-86679-8-3
 • Alfred ve Agatha’nın Maceraları 1 - Elster’in On Kuşu
  Ana Campoy

   

  Agatha Christie ile Alfred Hitchcock’un çocukluklarını hiç merak ettiniz mi?

  Öyleyse polisiye romanlarının kraliçesi Agatha Christie ile gerilim filmlerinin babası Alfred Hitchcock’un çocuk olduklarını hayal edin. Sonra ikisinin karşılaşıp tanıştıklarını, üstüne bir de maceralara atılıp birlikte gizemli olayların arkasında yatan sır perdesini araladıklarını düşünün. Alfred ile Agatha’nın Maceraları sizleri bu müthiş ikilinin soluk kesen serüvenlerine davet ediyor.

   

  Serinin ilk kitabında Alfred tüm masumiyetine rağmen babası tarafından karakola teslim edilerek geceyi orada geçirir. Olaylar Londra’nın lüks semtlerinden birinde yaşayan ve köpeği Morritos’la dedektiflik yapan Agatha ile yollarının kesişmesine neden olur. Ancak önlerinde çözülmesi gereken bir gizem vardır, Agatha’nın komşusu Bayan Elster’in mücevherlerle süslü on altın kuşu çalınmıştır. Hırsızlık suçu ile yakalanan adamın hayatını emanet ettiği kişi Agatha, ona bu haberi getirmekle görevlendirdiği kişi ise Alfred olur. Gerçek suçluyu ararken kuşların saldırısına uğrayan, evlere gizlice giren ve aklına bile gelmeyecek maceralara atılan Alfred için aslında tüm bunlar Agatha ile güzel bir dostluğun başlangıcıdır.

   

Kolektif Kitap © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır