Kapat

İnsanlar // Matt Haig

27,78 TL 18,06 TL
  Tükendi
 • Ürün Kodu9786055029388
 • Stok DurumuStok Tükendi
 • İndirim Oranı  %35
Yazar : Matt Haig

Matt Haig 1975’te dünyaya geldi. Hem yetişkinler hem de çocuklar için romanlar kaleme alan yazar şimdilerde eşi ve iki çocuğuyla birlikte New York’ta yaşıyor ve yeni projeler üzerinde çalışıyor. 

Yazarın sayfasına gitmek için >>> Matt Haig

Detay
Türkçesi: Elif Ersavcı
Türü: Edebiyat / Bilimkurgu / Roman
Yayıma Hazırlayan: Evrim Öncül
Kapak Tasarımı: Deniz Akkol
Cilt Bilgisi: Ciltsiz
Kâğıt Bilgisi: Kitap Kâğıdı
Basım Tarihi: Nisan 2015
Basım Bilgisi: 1. Baskı
Sayfa Sayısı: 328 s.
Kitap Boyutları: 13,5 cm x 19,5 cm
ISBN No: 978-605-5029-38-8
Barkod No: 9786055029388
 • İnsanlar
  Matt Haig

   

  “Bu satırları okuyanlarınızın büyük çoğunluğunun insanların bir mitten ibaret olduğuna inandığını biliyorum, ama ben size onların gerçekten var olduklarını bildirmek üzere buradayım. Bilmeyenler için söyleyeyim, insan dediğimiz şey orta zekalı ve iki ayaklı bir yaşam formu; evrenin çok ıssız bir köşesinde yer alan küçük ve sulu bir gezegende, büyük ölçüde yanılsamalarla dolu bir varoluş sürdürüyor.”

   

  Profesör Andrew Martin dünyanın en büyük matematik bilmecesini çözdükten sonra ortadan kaybolur. Bir otobanın kenarında çıplak hâlde yeniden ortaya çıktığındaysa kendisi gibi değildir artık. Sanki yabancı bir türün arasında kaybolmuştur ve gezegendeki herkesten nefret etmektedir. İnsanların görünüşleri, yiyecekleri, öldürme ve savaş eğilimleri midesini bulandırmakta, sevgi ve aile kavramları kafasını karıştırmaktadır. Peki, insan türü hakkındaki düşüncelerini ne değiştirecektir?

   

  Matt Haig onca karmaşıklığına rağmen hayatın içindeki mutluluğa ve insan doğasına dair alışılmadık bir hikaye sunuyor. İnsanlar, neşeli ve etkileyici bir üslupla “bizi” anlatıyor bize.

   

  “Kafa karıştırıcı, heyecanlı, alışılmadık... Matt Haig sözcükleri konserve açacağı gibi kullanıyor adeta. Ki biz de konserveyiz bu durumda.” Jeanette Winterson, Vişnenin Cinsiyeti’nin yazarı

   

Kolektif Kitap © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır