top of page
Alfred ve Agatha’nın Maceraları 2: Gümüş Para // Ana Campoy

Alfred ve Agatha’nın Maceraları 2: Gümüş Para // Ana Campoy

Stok kodu: 9786056355912

Alfred ve Agatha’nın Maceraları - Gümüş Para

Ana Campoy

 

Agatha Christie ile Alfred Hitchcock’un çocukluklarını hiç merak ettiniz mi?

Öyleyse dedektiflik romanlarının kraliçesi Agatha Christie ile gerilim filmlerinin babası Alfred Hitchcock’un çocuk olduklarını hayal edin. Sonra ikisinin karşılaşıp tanıştıklarını, üstüne bir de maceralara atılıp birlikte gizemli olayların arkasında yatan sır perdesini araladıklarını düşünün. Alfred ile Agatha’nın Maceraları sizleri bu müthiş ikilinin soluk kesen serüvenlerine davet ediyor.

 

Babası güzel bir karne getirdiği için Alfred’e gümüş bir para verir. Mutluluktan havalara uçan Alfred, hediyesini göstermek üzere Agatha’nın evine gider ancak arkadaşının çok daha büyük bir sürprizi vardır: Küçük kız onu Sherlock Holmes’in yaratıcısı olan komşusu Sör Arthur Conan Doyle ile tanıştıracaktır. Bu ziyaretle kendinden geçen Alfred, daha sonra Agatha’nın ortağı iki kuyruklu köpek Morritos Jones’le bir anlaşmazlık yaşar ve üzgün üzgün evine döner. Bütün gece düşünür taşınır ve ertesi sabah köpekle barışmak üzere yollara düşer. Ama artık çok geçtir, çünkü Morritos minicik bir iz bile bırakmadan ortadan kaybolmuştur. Böylece Agatha’yla Alfred, dedektiflik ajanslarının üçüncü ortağını bulmak için yepyeni maceralara yelken açarlar.

 • Ana Campoy, 1979 yılında Madrid’de dünyaya geldi. Kitaplara olan sevgisi çocukluk yaşlarında başladı ve asla onu terk etmedi. Yıllar boyunca tutkulu bir kitap okuru olan yazar, üniversitede Görsel İşitsel İletişim üzerine diploma aldı. Uzun süre gazetelerde, televizyon, sinema ve film endüstrisinde editör, yönetmen ve senaryo yazarı olarak görev alarak kendini geliştirdi. Campoy halen, Alfred ve Agatha’nın Maceraları’nı kaleme almanın yanı sıra yazar ve gazeteci olarak da meslek hayatına devam ediyor.

 • Türkçesi: Nergis Turan

  Türü: Çocuk 9+ / Macera

  Yayıma Hazırlayan: Evrim Öncül

  Kapak Tasarımı: Deniz Akkol

  Cilt Bilgisi: Ciltsiz

  Kağıt Bilgisi: Kitap kâğıdı

  Basım Tarihi: Mart 2013

  Basım Bilgisi: 1. Baskı

  Sayfa Sayısı: 176 s.

  Kitap Boyutları:14,5 cm x 21,5 cm

  ISBN No: 978-605-63559-1-2

  Barkod No: 9786056355912

Diğer Kitaplarımız