top of page
Alfred ve Agatha’nın Maceraları 3: Sihirli Kutu // Ana Campoy

Alfred ve Agatha’nın Maceraları 3: Sihirli Kutu // Ana Campoy

Stok kodu: 9786055029043

Alfred ve Agatha’nın Maceraları - Sihirli Kutu

Ana Campoy

 

Agatha Christie ile Alfred Hitchcock’un çocukluklarını hiç merak ettiniz mi?

Öyleyse polisiye romanlarının kraliçesi Agatha Christie ile gerilim filmlerinin babası Alfred Hitchcock’un çocuk olduklarını hayal edin. Sonra ikisinin karşılaşıp tanıştıklarını, üstüne bir de maceralara atılıp birlikte gizemli olayların arkasında yatan sır perdesini araladıklarını düşünün. Alfred ile Agatha’nın Maceraları sizleri bu müthiş ikilinin soluk kesen serüvenlerine davet ediyor.

 

Agatha'nın ünlü bir arkeolog ve tanınan bir kâşif olan dayısı Monty, yeğenine esrarengiz bir paket gönderir. Paketten çıkan kutuyu ele geçirmeye çalışan birtakım tehlikeli adamlar çok geçmeden emellerine ulaşırlar, ancak bilmedikleri bir şey vardır: Alfred, Agatha ve iki kuyruklu köpek Morritos'tan oluşan ekibiyle Miller ve Jones Dedektiflik Ajansı bu işin peşini kolay kolay bırakmayacaktır. Ünlü mucit Thomas Edison’un da dahil olduğu karmaşık vakayı çözmek için atılması gereken ilk adım kutuda ne olduğunu öğrenmektir. Alfred ile Agatha’ya bu heyecan dolu serüven boyunca yeni arkadaşları Alma da eşlik edecek ve hem sinema bilgilerini onlarla paylaşacak hem de gizemli kutunun sırrını çözmelerine yardımcı olacaktır.

 • Ana Campoy, 1979 yılında Madrid’de dünyaya geldi. Kitaplara olan sevgisi çocukluk yaşlarında başladı ve asla onu terk etmedi. Yıllar boyunca tutkulu bir kitap okuru olan yazar, üniversitede Görsel İşitsel İletişim üzerine diploma aldı. Uzun süre gazetelerde, televizyon, sinema ve film endüstrisinde editör, yönetmen ve senaryo yazarı olarak görev alarak kendini geliştirdi. Campoy halen, Alfred ve Agatha’nın Maceraları’nı kaleme almanın yanı sıra yazar ve gazeteci olarak da meslek hayatına devam ediyor.

 • Türkçesi: Sinan Okan

  Türü: Çocuk 9+ / Macera

  Yayıma Hazırlayan: Ezgi Kardelen

  Kapak Tasarımı: Deniz Akkol

  Cilt Bilgisi: Ciltsiz

  Kağıt Bilgisi: Kitap Kâğıdı

  Basım Tarihi: Ocak 2014

  Basım Bilgisi: 1. Baskı

  Sayfa Sayısı: 288 s.

  Kitap Boyutları:14,5 cm x 21,5 cm

  ISBN No: 978-605-5029-04-3

  Barkod No: 9786055029043

Diğer Kitaplarımız