top of page
Edgar ve Allan Poe’nun Gizemli Serüvenleri 2 // Gordon McAlpine

Edgar ve Allan Poe’nun Gizemli Serüvenleri 2 // Gordon McAlpine

Stok kodu: 9786055029340

Edgar ve Allan Poe’nun Gizemli Serüvenleri: 2 - Tüyler Ürperten Bir Gece Yarısı

Gordon McAlpine

 

Edgar ve Allan Poe kardeşlerin serüvenleri tüm heyecanıyla devam ediyor…

 

Birbirinin eşi iki kişi, hem dışları bir, hem içleri,

Okuyabilirler birbirlerinin zihinlerini...

Edgar ve Allan Poe kardeşlerin mizah, gizem, hayaletler, tuhaf araba plakaları, şifreli e-postalarla dolu yepyeni serüvenlerine hoş geldiniz!

Edgar ve Allan, kendilerini çılgın bir deney için kullanmak isteyen baş düşmanları Profesör Perry’i zekice planlarıyla alt ettikten sonra bütün ülkede ünlü olurlar. Büyük-büyük-büyük-büyük amcaları Edgar Allan Poe’nun hayatı üzerine çekilecek filmde kedileri Roderick Usher ile birlikte rol almak üzere New Orleans’a gider. Ancak orada da hayatları tehlikededir, çünkü şimdi başka birileri peşlerindedir. Acaba Poe Kardeşler filmdeki rol arkadaşları Em ve Milly Dickinson ikizleri, öbür dünyada yaşayan ataları ve yeni tanıştıkları hayaletlerin yardımlarıyla yeni düşmanlarını yenebilecekler midir?

  • Gordon McAlpine, ilk kez çocuklar için yazıyor. Daha önce yetişkinlere pek çok roman yazıp, kitaplarında büyülü gerçekliğe ve gizemli konulara yer vermiş. South California’da eşiyle beraber yaşıyor. Poe ikizleri hakkında daha fazla bilgi için www.the-poes.net, yazar hakkında daha çok şey öğrenmek istiyorsanız da www.gordonmcalpine.net sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

     

144,00₺ Normal Fiyat
93,60₺İndirimli Fiyat

Diğer Kitaplarımız